FitCurves

STARPTAUTISKS SIEVIEŠU
FITNESA KLUBU TĪKLS

uztura plāns 

unikāla svara pārvaldības programma

Palīdz atjaunot vielmaiņu, nostiprināt veselību un uz visiem laikiem atvadīties no liekajiem kilogramiem bez diētām un badošanās.

Pierakstieties uz uztura konsultāciju

“FitCurves” – labākais kompleksais risinājums svara zaudēšanai

“FitCurves” programma piedāvā efektīvu un kompleksu risinājumu liekā svara samazināšanai! Tā sastāv no trim komponentiem:

30 minūšu treniņa + 3 fāžu svara pārvaldības programmas + fitnesa eksperta atbalsta. 

Tieši šāda kompetenta un visaptveroša pieeja palīdz sievietēm atvadīties no liekajiem kilogramiem un nostiprināt veselību.

BEZMAKSAS treniņš – pieteikties

“FitCurves” uztura plāns

“FitCurves” unikāls svara pārvaldības plāns

Plāna efektivitāti apstiprina starptautiski zinātniski pētījumi pēdējo astoņpadsmit gadu laikā un miljoniem sieviešu panākumu, kuras iemācījās pārvaldīt savu svaru bez nogurdinošām diētām.

Svara pārvaldības programma – tā ir 3 fāžu uztura sistēma, kuras pamatā ir vielmaiņas atjaunošana. Tā ļaus jums atbrīvoties no nepieciešamības pastāvīgi ievērot diētas. Kad jūs būsiet sasniegusi savu mērķi, jūs noteikti zināsiet, kā saglabāt savu svaru normas robežās.

Daudzas sievietes mēģina zaudēt svaru, daudzus gadus mokot sevi ar diētām. Bet diētas vairāk nodara ļauna nekā palīdz – tās palēnina vielmaiņu, nolemjot bezgalīgai cīņai ar liekajiem kilogramiem. Saskaņā ar statistikas datiem, līdz 95% diētu nespēj uzturēt svaru pēc to pārtraukšanas. Ar “FitCurves” svara zaudēšanas programmu nav nepieciešams ierobežot savu uzturu!

Ar “FitCurves” svara pārvaldības programmu jums nebūs jāierobežo savs uzturs

Ar “FitCurves” svara zaudēšanas programmu jums nebūs jāierobežo savs uzturs.

Jūs uzzināsiet, kā paātrināt vielmaiņu, jo paaugstināts metabolisms dienas laikā ļauj sadedzināt vairāk kaloriju pat tad, ja jūs vienkārši sēžat dīvānā. 

Grupu nodarbības ne tikai palīdzēs jums apgūt trīs fāžu uztura sistēmas principus, bet arī noteikti zaudēt svaru, pateicoties uztura speciālista un grupas biedru atbalstam. Jūs iegūsiet ne tikai garantētus rezultātus, bet arī veselīgas ēšanas paradumus, kuri pavadīs jūs visu dzīvi.

1. fāze. Ilgums – 7 dienas

Šajā posmā par normālu svara zudumu tiek uzskatīti 2–5 kilogrami. 
Tas ir saistīts ar ūdens un tauku zaudēšanu. Jūs zaudējat taukus, jo organisms sāk izmantot ogļhidrātu rezerves kā enerģijas avotu, bet liekais ūdens no organisma tiek izvadīts glikogēna dēļ, kas ir atrodams ogļhidrātos. Tas izskaidro strauju svara zudumu pirmās nedēļas laikā.

Pēc pirmās nedēļas svara zuduma ātrums samazinās. Ķermeņa tauku zaudēšana rada pastāvīgu svara samazināšanos, bet tas prasa laiku.
1. fāze – labs veids uzsākt svara zaudēšanas programmu, bet pēc pirmās nedēļas ir svarīgi pāriet uz 2. fāzi, lai nerastos problēmas ar vielmaiņu.

2. fāze. Ilgums – no 2 līdz 4 nedēļām

Nākamajā posmā jūs zaudējat vairāk kaloriju, kas aizsargā muskuļaudus un paātrina vielmaiņu. Amerikas Dietologu asociācijas pētījumi pierādījuši, ka kombinācija “spēka treniņi + olbaltumvielu diēta” un pareizo ogļhidrātu kombinācijas izvēle izraisa svara zudumu 95% gadījumu, sadedzinot taukus. Parastu diētu gadījumos vairāk nekā 30% jūsu svara zudums notiek uz muskuļu masas rēķina.

Ja jūs mazāk zaudējat svaru vai vispār nezaudējat svaru, jums ir jāpāriet uz 3. fāzi un jāpalielina patērējamo kaloriju skaits. Jums var šķist, ka patērējamo kaloriju skaita palielināšana var būt pretrunā ar veselo saprātu, bet pētījumi liecina par pretējo.

3. fāze. Ilgums no 2 līdz 4 nedēļām. Vielmaiņas atjaunošana. Šajā posmā par normālu svara zudumu tiek uzskatīti 0,5–1,5 kilogrami.

Pēc trīsdesmit kombinācijas posmiem 1. un 2. fāzē, 3. fāze ļauj jūsu organismam atpūsties. Šīs fāzes laikā jūs saglabājat savu pašreizējo svaru un palīdzat organismam atjaunot vielmaiņu. Vielmaiņas atjaunošanās periods ilgst no divām līdz četrām nedēļām. Trešā fāze – tā nav diēta. Tā ietver veselīgu un normālu uzturu. 3. fāzes laikā jums ir jāseko līdzi savam svaram, lai nepieļautu nelielus „uzkrājumus”.

“FitCurves” uztura programma visai ģimenei

“FitCurves” kurss “Ēd veselīgi”

Kurss “Ēd veselīgi” sniegs jums praktiskus padomus par veselīgas ēšanas ieradumu ieviešanu ģimenē un atbildēs uz daudziem interesantiem jautājumiem:

- Kam ir jābūt uz mana veselīgā šķīvja?
- Kā atšķirt dzīvus produktus no nedzīviem produktiem?
- Kāda pārliecība un mīti traucē ēst veselīgi?
- Kādu ēdiena pagatavošanas veidu izvēlēties?
- Kāpēc labāk ēst sezonas pārtiku?
- Ar ko atšķiras bērnu un pusaudžu uzturs?
- Ko nozīmē apzināta ēšana ārpus mājas?
- Ko ēd vīrieši, lai būtu enerģiski un spēcīgi?
- Kādas ir uztura īpatnības sievietēm?
- Kā uzturs ietekmē jaunību un skaistumu?
- Kāpēc noskaņojums ir atkarīgs no uzņemtās pārtikas?
- Ko ēst, lai viegli pārvarētu visas menstruālā cikla fāzes?
- Kā izdzīvot menopauzi un nepamanīt to?
- Kā iesaistīt ģimeni jaunajā uztura kultūrā?

Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā. Uzziniet, vai programma darbojas jūsu klubā.

Pierakstieties uz uztura programmu