FitCurves

STARPTAUTISKS SIEVIEŠU
FITNESA KLUBU TĪKLS

PERSONĪGS ATBALSTS

“FitCurves” eksperts – jūsu neaizvietojamais palīgs!

“FitCurves” speciālistu misija – palīdzēt ikvienai sievietei rast spēku būt veselai un laimīgai, izstrādāt apzinātu ieradumu trenēties, ēst veselīgi un kļūt par veselīga dzīvesveida piekritēju.

Pierakstieties konsultācijai

“FitCurves” eksperts – jūsu neaizvietojamais palīgs!

“FitCurves” speciālistu misija – palīdzēt ikvienai sievietei rast spēku būt veselai un laimīgai, izstrādāt apzinātu ieradumu trenēties, ēst veselīgi un kļūt par veselīga dzīvesveida piekritēju. Un fitnesa eksperts – jūsu neaizvietojamais palīgs!

Mūsu speciālisti apmācīs jūs, kā pareizi strādāt uz trenažieriem, atjaunoties uz stacijām, veikt stiepšanos, pareizi ēst un sasniegt vislabākos rezultātus.

Speciālisti palīdzēs jums sastādīt personīgo treniņu programmu: noteiks slodzes līmeni un vingrinājumu veikšanas amplitūdu, ņemot vērā jūsu īpatnības, lai treniņš būtu pietiekami efektīvs un nekaitētu jūsu veselībai.

Pareizi izpildīti vingrinājumi – tas ir treniņa pamats. Pretējā gadījumā jebkura slodze kļūst bezjēdzīga un traumatiska. Nevajadzētu aizmirst, ka bez pareiza uztura pat visefektīvākie treniņi nenesīs jums gaidītos rezultātus.

“FitCurves” uztura konsultācija

Bez uztura paradumu maiņas pat viscītīgākie treniņi nenesīs gaidītos rezultātus!

Lai mēs sniegtu jums atbalstu un palīdzētu sasniegt jūsu mērķus, ir nepieciešams veikt virkni vienkāršu soļu. Pierakstieties uz bezmaksas “FitCurves” uztura speciālista konsultāciju. Uztura speciālists iepazīstinās jūs ar uztura dienasgrāmatu. Uztura dienasgrāmata ir efektīvs un universāls instruments, ar kura palīdzību būs iespējams izprast, ar ko jums būs jāsāk mainīt savus uztura paradumus. Jums vienkārši ir jāaizpilda dienasgrāmata. Aizpildīšanas noteikumi ir gluži vienkārši.

  • Jūs piefiksējat visu, ko ēdat. Piemēram, griķu putras porcija ar pienu un cukuru, kafija ar pienu un pīrāgs.
  • Jums ir nepieciešams norādīt ēdienreižu laikus. Neaizmirstiet par to, ka jebkura uzkoda, piemēram, tēja ar konfekti, arī ir ēdienreize, kuru ir nepieciešams uzskaitīt.
  • Jums ir jāatzīmē arī izdzertā ūdens daudzums. Tēja un kafija tiek ierakstīta uztura sadaļā.
  • Norādiet treniņa laiku.
  • Atzīmējiet pamošanās laiku un laiku, kad dodaties pie miera.

Pēc dienasgrāmatas aizpildīšanas nododiet to uztura speciālistam.

“FitCurves” rezultātu kontrole

Kā izvērtēt panākumus?

Fitnesa ķermeņa diagnostika – tā ir lieliska iespēja noteikt sava ķermeņa fizisko stāvokli.

Katru mēnesi jums tiks veikta ķermeņa sastāva diagnostika: tiks noteikts svars, krūšu apkārtmērs, vidukļa apkārtmērs, vēdera, gurnu, rokas un kājas apkārtmērs, muskuļaudu un taukaudu procentuālās proporcijas organismā, tiks noteikts ķermeņa masas indekss un pamata vielmaiņas ātrums. Kuri no šiem parametriem ir svarīgāki un atspoguļo jūsu sasniegumus?

Organismā ir divu veidu audi, kuri rada būtisku ietekmi uz svaru:
  • muskuļaudi – “labā masa”, kas ietekmē vielmaiņu organismā un ir daudz smagāka par taukaudu masu;
  • taukaudi – “nevajadzīgie” jeb liekie audi. Pie vienāda muskuļu un taukaudu svara taukaudiem ir lielākais apjoms.

Jums veiks arī aparatūras ķermeņa diagnostiku un noteiks svarīgākos rādītājus: tauku un muskuļu masas attiecību. Uz to pamatojoties, jūs saņemsit vispārējas rekomendācijas par treniņiem un uzturu. Jums veiks arī ķermeņa diagnostiku un noteiks svarīgākos rādītājus: tauku un muskuļu masas attiecību. Pamatojoties uz šiem rādītājiem, jūs saņemsiet vispārējas rekomendācijas par treniņiem un uzturu.


Lai pierakstītos uz bezmaksas diagnostiku, jums ir jāzvana uz tuvāko “FitCurves” klubu.

“FitCurves” ikmēneša fitnesa diagnostika

Bezmaksas fitnesa ķermeņa diagnostika

Bezmaksas fitnesa ķermeņa diagnostika – tā ir lieliska iespēja noteikt sava ķermeņa fizisko stāvokli, iepazīties ar pilnu “FitCurves” pakalpojumu klāstu un pirmajā apmeklējuma reizē saņemt īpašos piedāvājumus.

Jums veiks arī aparatūras ķermeņa diagnostiku un noteiks svarīgākos rādītājus: tauku un muskuļu masas attiecību, uz to pamatojoties, jūs saņemsit vispārējas rekomendācijas par treniņiem un uzturu. 

Jums veiks arī ķermeņa sastāva diagnostiku un noteiks svarīgākos rādītājus: tauku un muskuļu masas attiecību. Pamatojoties uz šiem rādītājiem, jūs saņemsiet vispārējas rekomendācijas par treniņiem un uzturu.

Fitnesa diagnostika

Fitnesa diagnostikas laikā kvalificēts speciālists iepazīstinās jūs ar “FitCurves” unikālo aprīkojumu: jūs ne tikai redzēsiet treniņu procesu, bet jums arī būs iespēja izmēģināt trenažierus.

 aparatūras ķermeņa diagnostiku

Jums veiks arī aparatūras ķermeņa diagnostiku un noteiks svarīgākos rādītājus: tauku un muskuļu masas attiecību, uz to pamatojoties, jūs saņemsit vispārējas rekomendācijas par treniņiem un uzturu.

FitCurves abonements

Treneris labprāt palīdzēs jums izvēlēties izdevīgāko abonementa veidu, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem un iepazīstinās jūs ar pilnu “FitCurves” programmu.

Lai pierakstītos uz bezmaksas diagnostiku, jums ir jāzvana uz tuvāko “FitCurves” klubu. Klubu kontaktinformācija – šeit.

Un nepalaidiet garām: tikai pirmā apmeklējuma laikā jūs varat iegūt pirmā apmeklējuma atlaidi kluba kartes iegādei ar 50% atlaidi.

“FitCurves” atsauksmes

Aleksandra

Mani sauc Aleksandra, man ir 51 gads. Savas dzīves laikā esmu izmēģinājusi daudz un dažādas diētas, nodarbojos ar aerobiku, pilatēm un peldēšanu. Esmu centusies pieturēties veselīgam dzīvesveidam, taču pēdējo četru gadu laikā organisma hormonālo izmaiņu, nepareiza režīma un nesabalansēta uztura rezultātā sāku ievērot, ka diētas vairs nepalīdz, sāku pieņemties svarā, kā arī iedzīvojos problēmās ar mugurkaulu. Man ļoti gribējās kaut ko mainīt savā dzīvē, taču nezināju, kā to izdarīt.

Kā debesu dāvanu uz ielas saņēmu ielūgumu no jaukas meitenes uz jauna sieviešu fitnesa kluba “FitCurves” atvēršanu! Internetā noskatījos video, kā norit treniņi, un sapratu, ka tas ir tieši tas, kas man ir vajadzīgs! Tā ir mana iespēja mainīties! 2015. gada 27. aprīlī es ar savu draudzeni Rimmu ieradāmies uz kluba atvēršanu. Mums tika veikta bezmaksas ķermeņa diagnostika, kuras rezultāti mani pamudināja uzsākt darbību. Tikai 3 mēnešu laikā (ne mazāk par trim reizēm nedēļā) man izdevās notievēt par 6 kilogramiem. BEIDZOT es varēju uzvilkt savas mīļākās džinsu bikses!

Es nolēmu neapstāties pie sasniegtā un turpināju aktīvi apmeklēt treniņus. Kluba galvenā trenere Natālija man piedāvāja apgūt Svara regulēšanas programmu, un es ar lielāko prieku piekritu.

Pateicoties Svara regulēšanas programmai, es iemācījos orientējos produktu sastāvā, skaitīt kalorijas, noteikt uztura produktu savienojamību, sastādīt sabalansētu ēdienkarti katrai dienai.

Tagad es ēdu tikai veselīgu pārtiku, turklāt gardu, sātīgu un vieglu. Es jūtos slaida, jauna un skaista! Svara regulēšanas programmas rezultātā es notievēju par 5 kilogramiem un apkārtmēri samazinājās par 14 centimetriem.

Es apmeklēju deju treniņus “Dzīvo un Dejo”, kuru laikā slodzes līmenis ir augstāks, taču gandarījums par to, ka esmu iemācījusies skaisti dejot, ir daudz lielāks. Klubā esmu 6 mēnešus, mans rezultāts uz šo dienu ir mīnus 11 kilogrami liekā svara! Pie sasniegtā neapstāšos, jo vienmēr var labāk! Esmu laimīga būt “FitCurves”! 

Kluba īpašniekiem novēlu labklājību un piesaistīt vēl vairāk sieviešu, kuras vēlas no dzīves saņemt veselību, prieku un skaistumu!!!