FitCurves

STARPTAUTISKS SIEVIEŠU
FITNESA KLUBU TĪKLS

UNIKĀLS FITNESS

UNIKĀLs EKSPRESS FITNESS, KAS ĪPAŠI IZSTRĀDĀTs SIEVIETĒM

“FitCurves” klubos jūs saņemsit kompleksu risinājumu svara pārvaldībai. Tas ietver: pilnvērtīgus treniņus, individuālu uztura konsultāciju un personīgu fitnesa speciālista atbalstu.

BEZMAKSAS ķermeņa diagnostika

30 minūšu “FitCurves” apļa treniņi

30 minūšu "FitCurves" apļa treniņi ietver piecus fitnesa elementus, kas nepieciešami veselības nostiprināšanai un cīņai ar lieko svaru: kardio un spēka slodze, iesildīšanās, atsildīšanās un stiepšanās.

Tikai 30 minūšu laikā jūs strādāsiet pie muskuļu masas palielināšanas, paātrināsiet savu vielmaiņu un sadedzināsiet vairāk nekā 500 kcal. Tas ir droši, jautri un efektīvi jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības sievietēm. Visi treniņi notiek komfortablā un viesmīlīgā gaisotnē. Trenējoties vismaz trīs reizes nedēļā, jums palielināsies lokanība, izturība, spēks – tas savukārt palīdzēs novērst daudzas saslimšanas un paildzinās jūsu jaunību un ķermeņa skaistumu.

BEZMAKSAS treniņš – pieteikties

“FitCurves treniņš” – 5 galvenie fitnesa elementi

“FitCurves” treniņš ietver sevī piecus galvenos fitnesa elementus:

• iesildīšanos,
• spēka treniņu,
• kardio treniņu,
• atsildīšanos;
• stiepšanos.

Viena treniņa laikā, izejot 24 spēka trenažierus un atjaunojošās stacijas (2 pilni apļi + 6 trenažieri), jūs sadedzināsiet līdz 500 kcal un nodarbināsiet visas muskuļu grupas.

Katrs treniņš notiek trenera pavadībā, kurš seko līdzi vingrinājumu izpildei un apmāca pareizi strādāt uz trenažiera. Tieši šī pieeja palīdzēs jums sasniegt mērķus pēc iespējas īsākā laikā.

Pētījumi liecina, ka regulāras fiziskās aktivitātes, piemēram, tikai trīs “FitCurves” treniņi nedēļā, ievērojami samazina saslimšanas risku, tostarp ar koronārām sirds slimībām, insultu, resnās zarnas vēzi, 2. tipa cukura diabētu, osteoporozi un augstu asinsspiedienu. 

Treniņi palīdz kontrolēt svaru, nostiprina kaulus, muskuļus un locītavas, palīdz mazināt artrīta radītās sāpes, mazina trauksmi un depresiju

“FitCurves” iekārtas ir izstrādājuši un pielāgojuši fiziologi, ņemot vērā sieviešu organisma īpatnības.

Trenažieri darbojas uz hidrauliskās pretestības pamata (analogs ūdens aerobikai), kas rodas šķidruma spiediena rezultātā cilindrā. Šādas iekārtas prasa piepūli, strādājot abos virzienos, tāpēc treniņa laikā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas. Tas ļauj vienmērīgi mainīt slodzi un izvairīties no locītavu un saišu pārslodzes.

Terapeitiskais efekts

Fiziskajiem vingrinājumiem, kurus veic uz “FitCurves” trenažieriem, ir tonizējoša un veselību nostiprinoša ietekme uz sievietes ķermeni.

Regulāri treniņi “FitCurves” palīdzēs jums:

• līdzsvarot nervu sistēmas procesus – samazinot stresu un nervu spriedzi, paaugstināt organisma funkcionālās darba spējas;
• normalizēt arteriālo asinsspiedienu;
• nostiprināt veselību;
• uzlabot vielmaiņas procesus;
• palielināt muskuļu masu;
• nostiprināt sirdi;
• par 30% samazināt vēža risku;
• pasargāt no osteoporozes;
• samazināt risku saslimt ar glaukomu;
• atjaunot enerģiju, vitalitāti un sniegt pozitīvu noskaņojumu.

“FitCurves” – svara pārvaldības programma

“FitCurves” programma piedāvā efektīvu un kompleksu risinājumu liekā svara samazināšanai! 

Tā sastāv no trim komponentiem: 30 minūšu treniņa + 3 fāžu svara pārvaldības programmas + fitnesa eksperta atbalsta. Tieši šāda kompetenta un visaptveroša pieeja palīdz sievietēm atvadīties no liekajiem kilogramiem un nostiprināt veselību.

Bezmaksas ķermeņa diagnostika

“FitCurves” nodarbību saraksts

FitCurves nodarbības - Imanta

Imanta –  2018

Lejupielāde
FitCurves nodarbības - Purvciems

Purvciems – 2018

Lejupielāde
FitCurves nodarbības - Ziepniekkalns

Ziepniekkalns – 2018

Lejupielāde